Aktualności

Pobiegnij po uśmiech!

31 maja, w Miasteczku Galicyjskim każdy chętny będzie mógł „pobiec po uśmiech”, czyli wziąć udział w biegu charytatywnym „Run 4 a smile”, który organizuje międzynarodowa grupa studentów WSB-NLU. Tego dnia w Miasteczku odbędzie się również impreza plenerowa. Jako partner wydarzenia, serdecznie zapraszamy!

„Run 4 a smile" („Bieg po uśmiech”) to projekt realizowany przez międzynarodową grupę studentów WSB-NLU, przy współpracy różnych instytucji i organizacji (w tym Gościńca Galicyjskiego), już po raz drugi (pierwsza edycja miała miejsce 14 czerwca 2014r.). 31 maja, w Miasteczku Galicyjskim odbędzie się II Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile, w którym będą mogły wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli, oraz impreza plenerowa z licznymi atrakcjami.

Cel wydarzenia jest szczytny – zebranie kwoty 4 400 zł, które zostaną przeznaczone na  dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego dla dzieci z ubogich rodzin, w ramach ogólnopolskiej akcji Kilometry Dobra, dlatego już dzisiaj zapraszamy!

Informacje na temat wydarzenia można sprawdzać na stronie internetowej: http://bieg.wsb-nlu.edu.pl/ lub na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/run4asmile