Aktualności

Ferie zimowe 2018r.

Muzeum Okręgowe w Miasteczku Galicyjskim zaprasza do zapoznania się z ofertą zajęć edukacyjnych w okresie ferii zimowych 2018.

 

Z myślą o nadchodzących feriach zimowych przygotowaliśmy wyjątkową ofertę zajęć i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To doskonała okazja by realizować swoje pasje twórcze i rozwijać indywidualne zainteresowania. Istotą oferty jest upowszechnianie szeroko pojętej tradycji, tworzenie płaszczyzny kontaktów młodszego i starszego odbiorcy z kulturą i sztuką. Oferta dotyczy różnorodnych dziedzin tak kultury materialnej jak i duchowej (m.in. sztuka, plastyka, wiedza historyczna, tradycja).

Zajęcia realizowane są we wnętrzach Miasteczka Galicyjskiego (filia SPE). Ich uczestnicy mogą realnie uczestniczyć i doświadczać różnych aspektów życia codziennego w zrekonstruowanym, prowincjonalnym miasteczku.

 Zapraszamy do udziału w zajęciach.
Szczegółowe informacje pod numerem tel. 18 441 02 10, wew. 104
 
Po absorbujących zajęciach w muzeum, serdecznie zapraszamy naszych najmłodszych gości do Gospody Galicyjskiej na smaczne posiłki z menu przygotowanego specjalnie dla dzieci oraz do spróbowania słodkości w kawiarni.