Aktualności

Dzień Matki w Miasteczku Galicyjskim

W najbliższą niedzielę (24 maja) zapraszamy do Miasteczka Galicyjskiego całe rodziny na wspólne świętowanie Dnia Matki. Początek imprezy o godz. 14. Wstęp wolny.

Dzień Matki to wyjątkowe święto, w którym każdy z nas daje szczególny wyraz swojej wdzięczności i szacunku dla swojej mamy i okazuje, jak ważną jest ona osobą. Z myślą o wszystkich mamach i z okazji ich święta, przygotowaliśmy liczne atrakcje dla całych rodzin, które odbędą się w Miasteczku Galicyjskim w niedzielę 24 maja.

Wspólne świętowanie rozpocznie się o godz. 14 koncertem Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Lachy”. W swoim godzinnym programie znani dobrze sądeczanom artyści zaprezentują repertuar „Z życzeniami dla mam”. Po ich występie wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w zabawach kreatywno-integracyjnych i m.in. nauczyć się kroków tańców ulicznych i integracyjnych.

Kolejnym punktem programu będzie koncert zespołu muzycznego „Sanctus”, po czym wszystkie dzieci i ich mamy zaprosimy do dalszego udziału we wspólnych grach i zabawach. Chętne dzieci będą mogły wykonać wiersz lub piosenkę z dedykacją dla swojej mamy i wygrać słodką niespodziankę (pucharek lodów) lub bilet do kina 3D. 

W Dzień Matki nie może zabraknąć również specjalnego prezentu dla mam. Przygotowaliśmy dla nich niespodziankę: wszystkie panie będą mogły przyżyć metamorfozę! Podczas imprezy specjalistki - fryzjerka i wizażystka z firmy FM - zafundują wszystkim chętnym paniom nowe fryzury i makijaże. Skorzystać będzie można również z kosmetycznego masażu dłoni i indywidualnego dobierania perfum. Nie zabraknie konkursów dla mam z kosmetycznymi upominkami. 

Impreza zakończy się o godz. 18, wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!